Вторник, 20.10.2020, 20:24

ОДЕСЬКИЙ ДОШКіЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК" №4

Меню сайта
Наш опрос
Оцените наш сайт
Всего ответов: 96
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Правила прийому до закладу

Для прийома ребёнка в дошкольное учреждение необходимы следующие документы:

1. Путёвка (направление в конкретный детский сад - оформляется в отделе образования Приморской райадминистрации)

2. Ксерокопия  свидетельства о рождении ребёнка

3. Ксерокопии  паспортов родителей

4. Медицинская карточка (оформляется в районной поликлинике)

5. Ф№1 о регистрации ( и проживании) ребёнка  


Правила прийому до закладу:

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини,з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,  довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі  у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

    за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

    на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

     у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців. Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

 

ПАМ'ЯТКА БАТЬКАМ

Дитячий сад працює 5 днів на тиждень з 7.00 до 19.00. Вихідними днями є субота, неділя та загальнодержавні святкові дні.

 

        Прийом дітей з 7.00 до 8.15 (якщо немає заяви, що дозволяє приводити пізніше в період адаптації).

Пам'ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освіти - освітнього процесу.

 

     Про неможливість приходу дитини в дитячий садок хвороби або іншого поважної причини необхідно обов'язково повідомити в Дитячий сад.

        Дитина, що не відвідує дитячий садок більше трьох днів, повинна мати довідку від лікаря. При поверненні після тривалої відсутності надається довідка про стан здоров'я дитини і контактах за 21 день. Після відсутності в літній період - довідка про контакти, обстеженні на гельмінти.

Необхідно заздалегідь повідомляти про день виходу дитини в Дитячий сад після довгої відсутності.

 

      Для створення комфортних умов перебування дитини в Дитячий сад необхідно: комплекти змінної білизни; не менше двох комплектів змінної білизни для сну; два пакети для зберігання чистої та використаної білизни; промаркувати білизну, одяг та інші речі. Простежте, щоб одяг дитини не був занадто великим і не сковувал його рухів. Зав'язки і застібки повинні бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслуговувати. Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і вдягатися. Небажано носіння комбінезонів. Носовичок необхідний дитині, як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для його зберігання. Щоб уникнути випадків травматизму, батькам необхідно перевірити вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в Дитячий сад гострі, ріжучи, скляні предмети (ножиці, ножі, шпильки, цвяхи, дріт, дзеркала, скляні флакони), а також дрібні предмети (бусинки, ґудзики і т.п.), таблетки.

 

     Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за їх дорученням.

           Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким Ви доручаєте забрати дитину з дошкільного закладу.Таке доручення оформляється ПИСЬМОВО.

Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного заклад НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ, БАТЬКАМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

 

Ми працюємо для Ваших дітей!

Календарь
«  Октябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Полезное
 • Доктор Комаровский
 • Страна мам
 • 7я.ру: все о детях
 • Развивающие игры для детей
 • Поиск
  Форма входа
  Архив записей

  Copyright MyCorp © 2020
  Хостинг от uCoz